מטמון הפוסטים העסקיים המנצחים לאינסטגרם

הצטרפו עכשיו למטמון הפוסטים העסקיים המקורי שייצר יותר:

מכירות, לקוחות, עוקבים ולייקים לעסקים מובילים ולמשפיענים באינסטגרם!

ועכשיו תורך! גם לך יש אפשרות לקבל גישה לתכנים המעולים האלה!

קבלו עכשיו למייל שלכם קובץ עם תוכן לחודש שלם לאינסטגרם יותר מ – 30 טקסטים לפוסטים מנוסחים באופן מהודק ומוכח שמיועדים ליצר לכם יותר חשיפות לקהל היעד, יותר עוקבים, יותר לייקים והרבה יותר מכירות ממה שאפילו דמיינתם שאפשר להשיג מאינסטגרם. הפוסטים האלו כבר השיגו לאלפים בעולם תוצאות מהירות ואפקטיביות בזמן קצר, וכל זה במחיר מצחיק של פחות מ – 1 ש"ח לכל טקסט מנוסח ומהודק 😱 סה"כ 29.9 ש"ח בלבד!

פשוט "קופי פייסט"

רק להעתיק ולהדביק מהקובץ לחשבון האינסטגרם שלך, למלא את "התבלינים, התוספות והרטבים" של העסק והאישיות שלך ויש לך פוסטים שישיגו לך יותר: נראות, מעורבות, לידים ומכירות!

שימו את ידכם עכשיו על מטמון הפוסטים עם בונוס שווה במיוחד! ​

לזמן מוגבל בלבד!

סוכנות דיגיטל לעסקים בינוניים

אירית ומוטי דוידסון
יוצרי מטמון הפוסטים לאינסטגרם

כמה עוקבים יש לך באינסטגרם? וכמה מכירות נכנסו לך מאינסטגרם בחודש האחרון?

כולם כל הזמן מדברים על וידאו באינסטגרם, על רילס, על הסטורי, ונדמה שהתיאור לסרטונים ולתוכן שבפיד כבר לא רלוונטי…

זה כל כך רחוק מהמציאות, ויותר מזה, למשווקים ולעסקים שמשווקים את עצמם, אין את היכולת ליצר סרטונים כל הזמן, ויש המון אנשים שפחות אוהבים וידאו וכשהם נהיים רציניים לגבי מותג מסויים, וחושבים לרכוש ממנו, בחלק גדול מהזמן הם ילכו לפיד, יציצו בתמונות ויתחילו לקרוא כדי להבין מי ומה אתם!

ואז אם התוכן דל ומשעמם, הם ימשיכו משם למקום הבא! מעבר לזה פוסטים מעניינים שמייצרים מעורבות ועניין מגדילים את קהל העוקבים שמתערים אתכם כל הזמן ורק מחכים למצוא סיבה לרכוש ממכם משהו. 

 ברור שהסטורי והרילס חשובים, אבל כשמדובר בפעילות עסקית שיווקית, הפיד והתוכן חשובים לא פחות! 

קהל העוקבים שתשיג, אלו לקוחות פוטנציאליים שיחשפו לתוכן שלכם יותר, והלייקים הרבים שתקבלו לתוכן, התיוגים, התגובות כל אלה גורמים לאלגוריתם של אינסטגרם להפיץ את התוכן שלכם ליותר אנשים, זו עדיין הדרך הנכונה לרכוש לקוחות באינסטגרם, כי בואו נהיה ריאליים לא כולנו סטאטיק ובנאל או אנה זק…

לא כולנו יכולים להעלות סטורי ורילס "שוברי קופות", ואנחנו לא צריכים, יש דרכים אחרות, פשוטות יותר, שלא מחייבות  הפקה מורכבת, בימוי ומאמץ…

מטמון הפוסטים העסקיים לאינסטגרם

בטח חשבת לעצמך עכשיו: "ונראה להם שלכתוב טקסטים ארוכים זה קל או פשוט? ושיש לי זמן לזה?"

אנחנו מקשיבים לכם, אנחנו מכירים את הקושי והמחסום כבר משנת 2011 בו הקמנו את סוכנות הדיגיטל שלנו, אנחנו יודעים בדיוק איך אתם מרגישים ואיך כל כך הרבה בעלי עסקים ומשווקים מעולים כמוכם שאין להם את הזמן, הסבלנות, הכישרון, ההבנה איך בדיוק נכון לכתוב תיאורים לפוסטים באינסטגרם שיובילו ליותר חשיפות, עניין, לייקים, עוקבים, ומכל זה להרבה יותר לקוחות משלמים שמגיעים אליכם מהפוסט באינסטגרם היישר לחנות/למשרד/לקליניקה או איפה שזה לא יהיה שהעסק שלכם ממוקם ופועל. ואפילו אם כבר נדמה שהצלחת ויש לך כמה מאות ואולי כמה אלפי עוקבים באינסטגרם נשאלת השאלה החשובה ביותר….

יש לך רעיון איך לגרום לעוקבים שלך ליצור איתך קשר עמוק יותר? עד שישמחו להפוך ללקוחות שלכם?

התשובה מאוד פשוטה – נכון התמונה או הסרטון יעצרו אותם בפיד, אבל אם אין תיאור שמרגש אותם, שמסקרן, שעונה על הצרכים והכאבים הכי עמוקים שלהם, הם פשוט יחייכו אולי יחשבו "איזה מגניב" וימשיכו לגלול דרכך ישר לפוסט הבא!

זה אלה שיודעים לכתוב תיאורים מרגשים, מסקרנים, מעניינים שמשיגים את העוקבים, הלייקים והלקוחות, ויש נוסחאות כתיבה בדוקות, סופר מתוחכמות שעבדו עבור הרבה מאוד עסקים שהצליחו באינסטגרם, זה יכול לעבוד גם עבורך ועבור העסק שלך בקלות, המרחק בינך לבין פוסטים מצליחים באינסטגרם עם עסק אהוב ונדרש הוא 29.9 ש"ח בלבד, זה באמת מה שיעצור אותך?🤔

שימו את ידכם עכשיו על מטמון הפוסטים עם בונוס שווה במיוחד! ​

הפוסטים הכי קלים שכתבת בחיים שלך הם אלה שנכנסים לתבנית פשוטה ואפקטיבית!

כשאינסטגרם התחילה להיות "משהו" שעסקים השתמשו בו, כבר היינו שם יחד איתם וניסינו למצוא את הדרך לכתוב פוסטים שיביאו אלינו לקוחות. בתור מי שהחלה את דרכה המקצועית כעיתונאית ודוברת של אירגונים מובילים בישראל, היה לי המון ביטחון ביכולת הכתיבה שלי והייתי בטוחה שאצליח לכתוב תוכן טוב בקלות. אבל זה ממש לא עבד לי! עד שלא היכרתי את התבניות המדוייקות שעובדות ומחזקות את הקשר עם העוקבים ובונים יותר חשיפה, יותר מעורבות, יותר עניין – לא הצלחתי ליהנות מהפירות המתוקים שיש לאינסטגרם להציע.

ואז שמתי לב שיש תבניות כתיבה מאוד מדוייקות שמובילי דיעה, ומשפיענים משתמשים בהם בפוסטים שלהם באינסטגרם, וראיתי כמה זה מצליח להם, חיפשתי איך ליצור תבניות כתיבה מהפוסטים המצליחים האלה, והתחלתי להשתמש בתבניות הכתיבה האלה לכתיבת הפוסטים של הלקוחות שלנו, ושלנו ומיד גיליתי איזה זינוק מטורף זה מייצר באינסטגרם. זה לא רק הלייקים לפוסטים, זו המעורבות, העליה בעוקבים והפניות האישיות לרכישת מוצרים או קבלת שירות/אימון או טיפול.

כשהבנתי כמה בעלי עסקים, נותני שירות, מאמנים ומטפלים ובעלי אתרי איקומרס יכולים להרוויח מהידע הזה, החלטתי לארוז אותו בצורה הכי נוחה ושימושית שתאפשר לכל מי שצריך עזרה לכתוב פוסטים מצליחים באינסטגרם בקלות, לקבל את זה בצורה הכי קלה ופשוטה לשימוש.

ועכשיו הידע הזה מוכן וזמין עבורך, עם טקסטים לפוסטים לחודש שלם במחיר נמוך יותר ממחירן של שתי מנות פלאפל, פחות מ – 1 שקל לטקסט,  ואנחנו מתכננים להוסיף עוד תכנים, וכשיהיו כאלה, כל מי שרכש, יקבל במייל את הקובץ המעודכן עם התכנים הנוספים. הצעה כזו טובה לא נופלת עליך כל יום! אני מאוד ממליצה לך ממש עכשיו לשים את ידיך על המטמון הזה, כי המחיר המצחיק הזה לא יישאר לנצח, וכבר בחודש הבא, כנראה שהמחיר יעלה…

אין לך מה לדאוג, למרות הסכום הנמוך אנחנו נותנים לך 100% אחריות על מטמון הפוסטים שלך

אם מאיזושהי סיבה, כל סיבה תחליט לא להשתמש במוצר, או שלא תהיה מרוצה מהתוצאות, תוכל לפנות אלינו ולקבל את כל כספך בחזרה בלי שאלות מיותרות!

אנחנו כל כך בטוחים במטמון הפוסטים לאינסטגרם שיצרנו עבורך ומכירים את התכנים כל כך טוב, כך שאין לנו שום בעיה לקחת את האחריות עלינו ולתת לך את השקט הנפשי לרכוש בלי לחשוש!

אחריות למוצר

שימו את ידכם עכשיו על מטמון הפוסטים עם בונוס שווה במיוחד! ​

עם כזה ערך במחיר כזה מצחיק - איך זה יכול להיות שיש עוד בונוס!

כן, כדי שלא יהיו לך שום היסוסים, החלטתי לתת לך בונוס מטורף! 9 נוסחים של אימיילים מכירתיים שיצרו מכירות בסכומים ענקיים לעסקים בארץ ובעולם!

רק לקחת את הנוסח, להכניס את החלקים שמתייחסים לעסק, לסיפור, למותג, למבצע שלך, ויש לך נשק לוהט ליצירת מכירות במייל!

זה באמת אוצר מופלא, שמשלים את "מטמון הפוסטים שלך לאינסטגרם", כיוון שבטקסטים אנחנו גורמים לחלק מהעוקבים להירשם לרשימת המייל שלנו, ואיך תמיר אותם ללקוחות? קובץ המיילים המכירתיים ישלים לך את העבודה!

שימו את ידכם עכשיו על מטמון הפוסטים עם בונוס שווה במיוחד! ​

הרבה לקוחות שאלו, ולכן החלטנו לענות:

אז מה הסיפור של מטמון הפוסטים לאינסטגרם🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♂️ ולמה הוא ב - 89% הנחה? האמת הפשוטה

זה פשוט מאוד! המטמון הזה נמצא בקובץ אקסל שמחולק לשלושה גיליונות: 
האחד למטפלים ומאמנים, 
השני לנותני שירות 
והשלישי לאתרי איקומרס. 
בוחרים את הקטגוריה המתאימה ושם יש תבניות פוסטים כתובות ערוכות ומוכנות, כשבעמודה הצמודה מוגדר למה כל פוסט מיועד, מה המטרה שהוא ישיג לך, יש לך שם פוסטים שמיועדים להשיג יותר מעורבות, יותר נראות (הגדלת חשיפות ועוקבים), יותר לידים ויותר מכירות, בכל פעם בוחרים בתוכן אחד, במקומות שמצויין מוסיפים את התוכן הקשור לעסק, למותג, לשיטה או למוצר שלך,  זה הרוטב והתבלינים שנותנים לו את הטעם האישי של העסק שלך, וזה לוקח ממש כמה דקות, עושים קופי, נכנסים לאינסטגרם ועושים פייסט! זה הכל! ומכאן כל תמונה או סרטון שיעלה לאינסטגרם שלך, יפיק לך הרבה יותר תוצאות!
 

אז הנה העניין, אנחנו ייצרנו קובץ שמתאים לכל עסק ויכול להכניס לנו בסופו של יום, הרבה יותר ממה שהחברות שאתם משלמים להן, כך שזה מוטעה לחשוב שזה תוכן זול מדי, להיפך – זה מודל עסקי גאוני שהופך את מטמון הפוסטים לאינסטגרם ל win win  עבורנו ועבורך! אז ברור שהמחיר הזול שאתה מקבל הוא תוצר של חשיבה נכונה איך לעזור להמון עסקים במחיר הכי משתלם עבורם, אבל גם אנחנו מרוויחים, הכל טוב.

אז הנה העניין, במטמון הפוסטים יש תבניות כתיבה שמשאירות הרבה מקום לתבלינים ולרטבים הייחודיים לעסק שלכם, פשוט זה מנוסח בצורה שבה יש לכם דברים מאוד ברורים וספציפיים לכתוב, אבל כל המבנה של הפוסט מיועד להשיג את התוצאה המוגדרת באופן אפקטיבי ביותר! תוך התחשבות בהתנהגות המיוחדת של האלגוריתם של אינסטגרם, אותו אנחנו מכירים לעומק!

זה נשמע כל כך טוב, שזה פשוט מבלבל אותך, נכון? איך יכול להיות שכל הטוב הזה עולה רק 29.90 ש"ח? פחות משקל לפוסט? תוכן שיכול להספיק לחודשיים שלמים, וכל משרד דיגיטל היה מציע לך את השירות הזה באלפי שקלים, נכון? זה נשמע יותר מדי טוב בשביל להיות אמיתי, אז מן הסתם זה נשמע לך מוזר.

כל מה שחשבת נכון!

והנה ההוכחה שרצית 
ליזי התחילה בחשבון אינסטגרם עם כמה מאות עוקבים, בעיקר משפחה, חברים ומכרים. היא ניסתה זמן רב להפוך את חשבון האינסטגרם שלה לחשבון שיכניס לה לקוחות לשירותי הקוסמטיקה שהיא נותנת, צילמה את הלקוחות, העלתה לאינסטגרם ו… כלום! מרגע שהחלה להשתמש בתכנים של מטמון הפוסטים ששלחנו לה לניסיון מבעוד מועד, בכל פעם שהעלתה תמונה של לקוחה, קיבלה שתים עד ארבע פניות ממתעניינות, וסגרה איתן. מהר מאוד היומן שלה התמלא והאינסטגרם שלה צבר תאוצה ועוקבים, עד שנאלצה להעסיק עובדות שעזרו לה להתגבר על העומס. ולליזי לא קל לנסח ולכתוב בעצמה, היא כותבת יפה, אבל היא לא יודעת איך לכתוב כדי למכור! ומטמון הפוסטים לאינסטגרם שינה לה את העסק! חוץ מליזי, יש עוד הרבה עסקים במגוון תחומים, שקיבלו מאיתנו מראש את מטמון הפוסטים ומשתמשים בו כל הזמן ומצליחים להגדיל את העסק והלקוחות בזכות השימוש במטמון הפוסטים לאינסטגרם, עסקים מתחומים שונים החל ממטפלים, מאמנים, מכללות לקורסים, אתרי איקומרס בסדרי גודל שונים, מלונות ועוד ועוד…

זה מקסים, אבל מי שטען את זה הודה בעצמו שזה כיף אבל לא מניב להם תוצאות! אז הנה העניין, בתבניות הכתיבה של מטמון הפוסטים לאינסטגרם יש לך הרבה מקום לכתוב באופן אותנטי את מה שחשוב לך לכתוב, אבל כל זה יהיה עטוף בתבנית מהודקת ומדויקת שתגרום לכל תוכן לייצר יותר תוצאות!

בהסתמך על ההצלחות של התוכן של מטמון הפוסטים, יש לי ביטחון של 99% שזה יעבוד גם לך/עבורך.
אבל כדי שיהיה לך ממש קל להחליט עכשיו, כדאי לך לדעת שאין לך שום סיכון לנסות את זה. וזה מאחר ולמטמון הפוסטים יש אחריות של החזר כספי של 100%, אם זה לא עובד/מסתדר/מצליח לך בלי שום שאלות, הוגן?

שימו את ידכם עכשיו על מטמון הפוסטים עם בונוס שווה במיוחד! ​